Zofia Urban wybrana na kierownika SPZOZ w Krościenku

Fot. 2015.10.24 08:45 / news / czytano 2798 / opinie 0

Zofia Urban, z zawodu pielęgniarka, mieszkanka Krośnicy, pełniąca od sierpnia obowiązki kierownika w krościeńskiej lecznicy, została wybrana nowym kierownikiem ośrodka zdrowia.

Do konkursu stanęło 3 kandydatów. W komisji konkursowej zasiedli przewodniczący Grzegorz Szerszeń, Jadwiga Cepuch, lek. med. Tadeusz Ligęza, radni Łukasz Kocańda oraz Anna Gajda.

Był to drugi konkurs na kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ogłoszony przez władze Krościenka n.D. Pierwszy został unieważniony, po tym jak wybrany wówczas kandydat nie zrezygnował z prowadzenia działalności gospodarczej.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij