Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej w Piłce Siatkowej

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.12.18 20:15 / news / czytano 5087 / opinie 0

Dzisiaj w Hali Sportowej w Maniowach młodzież gimnazjalna z pięciu szkół uczestniczyła w Mikołajkowym Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej zorganizowanym w ramach projektu "Olimpiada Bez Granic". 

W turnieju wzięła udział młodzież z Zakladnej Skoly w Haligowcach na Słowacji oraz z polskich gimnazjów w Maniowach, Łapszach Niżnych, Krościenku n/D i Szczawnicy. Gimnazjaliści rozgrywali mecze w kategorii dziewcząt i chłopców w setach liczonych do 15. 

Najlepszą siatkarką dzisiejszego spotkania wybrana została Katarzyna Zachwieja, najlepszym siatkarzem Kamil Jasiurkowski - oboje ze szczawnickiego gimnazjum. Wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek oraz napoje i słodycze. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczestnikom, kibicom i nauczycielom za przybycie, zaangażowanie oraz dobrą zabawę w turnieju. 

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

  1. Gimnazjum w Szczawnicy
  2. Gimnazjum w Krościenku n/D
  3. Gimnazjum w Maniowach

Chłopcy:

  1. Gimnazjum w Maniowach
  2. Gimnazjum w Szczawnicy
  3. Gimnazjum w Krościenku n/D 

Projekt, w ramach którego organizowany był dzisiejszy turniej, współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij