Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego twarzą pienińskiej wody

Fot. 2018.01.19 08:08 / news / czytano 1843 / opinie 0

Anna Lewandowska jest ambasadorką wody mineralnej z Krościenka n.D.

Właścicielem Kingi Pienińskiej jest Oshee Polska. W poniedziałek 15 stycznia na facebookowej stronie wody można było przeczytać: Anna Lewandowska ambasadorką Kingi Pienińskiej! Witamy Anno! 

Anna Lewandowska to żona piłkarza Roberta Lewandowskiego, jest autorytetem w zakresie zdrowego odżywiania, trenerką fitness. Na swoim profilu napisała: Jak wiecie, od zawsze podkreślam rolę regularnego picia wody w codziennym życiu. Wspólnie z naturalną wodą mineralną KINGA PIENIŃSKA będziemy propagować odpowiednie nawadnianie organizmu! Jestem dumna, że teraz hasło WODA TO ŻYCIE jest jeszcze bliższe mojej filozofii.

Autor: Oprac. red.
Źródło: FB wody Kinga Pienińska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij