Żwirowa darowizna niedzickiej elektrowni

Fot. 2016.12.28 14:12 / news / czytano 2148 / opinie 2

Zespół Elektrowni Wodnych w Niedzicy przekazał żwir pod budowę ścieżki wokół Jeziora Czorsztyńskiego.

- Otrzymaliśmy darowiznę żwiru na potrzeby budowy ścieżki, a niebawem złożymy wniosek o dofinansowanie do UMWM w ramach podziałania MRPO 6.3.3 rozwój zbiorników wodnych - zapewnia wójt Łapsz Niżnych Jakub Jamróz.

W spotkaniu z prezesem ZEW Niedzica Władysławem Krakowskim wzięli udział włodarze gminy Czorsztyn, Łapsz Niżnych i Nowego Targu.


Źródło: FB wójta Jakuba Jamroza
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

rolnik2016.12.29 08:12
Ze 100tyś m3, przyjmując 5m szerokości ścieżki i grubość podbudowy 0,5m, można wybudować 40 km ścieżki, spoko zostanie jeszcze gminą na drogi lokalne
siorba2016.12.28 19:12
Cyniczni cwaniacy. Robią łaskę, rozdając to, co ludziom zabrali. Kiedy wreszcie mieszkańcy Czorsztyna i Maniów upomną się o swoje? Zapora to wielka ściema, zbudowana na ludzkich dramatach. Ratuje niewiele, prądu produkuje niewiele, ale propagandowo są mistrzami. Kiedyś ludzie przejrzą na oczy, że to tylko posadka dla kilku ludzi z lobby hydroenergetycznego. Tylko niech nikt nie pisze, ze miejsca pracy dają - byłyby one i tak w starym Czorsztynie, który wyglądałby dzisiaj jak Krynica czy Szczawnica.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij