Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy? (Krośnica 13,14,26.05.2017)

Fot. 2017.05.11 14:36 / imprezy / czytano 1865

Sołtys i OSP Krośnica zapraszają na warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. 

Z inicjatywy sołtys Anny Jurkowskiej -Markot, przy współudziale OSP Krośnica zostaną przeprowadzone bezpłatne warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla wszystkich mieszkańców gminy Krościenko nad Dunajcem. W sobotę odbędą się zajęcia dla dzieci i młodzieży na których będą mogły poznać sposoby postępowania w sytuacji zagrożenia życia np. oparzenia, utraty przytomności, złamania czy krwotoku. Dzieci w praktyce będą mogły poćwiczyć na fantomie, nauczyć się numerów alarmowych oraz rozmowy z dyspozytorem. 
Adresatami kolejnych dni warsztatów będą mieszkańcy wsi, którzy ze względu na prace w gospodarstwach domowych i na polach, są narażeni na  niebezpieczeństwa, oraz są świadkami wypadków rolniczych i mogą stanowić ważne ogniwo w akcji ratowniczej. Zajęcia prowadzone będą przez ratowników Ochotniczej Straży Pożarnej z Krośnicy oraz pracowników KRUS. 


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij