Koncert JazZoom (Szczawnica 20.02.2016)

Fot. 2016.02.19 15:18 / imprezy / czytano 1771

JazZoom to działający od ponad sześciu lat zespół jazzowy z Krakowa, którego liderką jest gitarzystka, kompozytorka i autorka tekstów Kasia Zawieracz. Zespół z powodzeniem koncertuje na muzycznych scenach zarówno w kraju jak i za granicą (festiwale we Włoszech i Austrii).


Repertuar zespołu to zgrabna fuzja jazzu, popu, bossa novy, swingu i bluesa. Zespół wykonuje nie tylko znane standardy muzyki jazzowej czy jazzowe aranżacje znanych przebojów muzyki rozrywkowej, ale przede wszystkim utwory własne, które pochodzą z debiutanckiej płyty Kasi Zawieracz „TO CO LUBIĘ…” (Universal 2013). W chwili obecnej muzycy pracują nad nowym albumem, który ukaże się jeszcze w tym roku.
 
Wykonawcy: 
Marcelina Gawron – wokal, Kasia Zawieracz – gitara, Vitalij Ivanov – piano, saksofon tenorowy, Paweł Kluba – bas, Michał Heller – perkusja.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij