PIknik Wojskowy (Nowy Targ 13.08.2022)

Fot. 2022.08.08 15:54 / imprezy / czytano 352

Zapraszamy do Nowego Targu - Piknik Wojskowy już w najbliższą sobotę od godziny 14:00. 

Już 13 sierpnia na nowotarskim Rynku obchodzić będziemy Święto Wojska Polskiego. W ramach eventu „Weekend z Wojskiem" do miasta zawita najnowszy sprzęt wykorzystywany przez Siły Zbrojne Rzeczypospolitej, w tym"

- Czołg LEOPARD;

- Kołowy Transportem Opancerzony ROSOMAK;

- Moździerz samobieżny RAK;

- Wyrzutnia WR-40 LANGUSTA;

- Samobieżny przeciwlotniczy zestaw rakietowy POPRAD.

Piknik Wojskowy wpisze się w 20 Jarmark Podhalański, a na zgromadzonych gości czekać będzie moc atrakcji: oprócz pokazu sprzętu wojskowego nie zabraknie również żołnierzy z Wojsk Specjalnych czy Wojsk Obrony Terytorialnej, od których będzie można dowiedzieć się jak wygląda ich służba. Dodatkowo obecny będzie również Mobilny Punkt Rekrutacyjny wystawiony przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Nowym Targu, gdzie będzie można zapisać się do służby w Wojsku Polskim. Ponadto zagra dla nas Orkiestra Wojskowa Garnizonu Kraków. Oczywiście nie zabraknie też żołnierskiego poczęstunku w postaci grochówki!

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij