XV Otwarte Zawody w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezesa Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.(Niedzica 22.02.2015)

Fot. 2015.02.16 16:44 / imprezy / czytano 2250

Jeśli kochasz zimę a Twoją pasją są narty, do tego jeszcze uwielbiasz sprawdzać swoje umiejętności w drodze rywalizacji sportowej – pewnie nie zawahasz się, by wziąć udział w Jubileuszowych - XV Otwartych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezesa Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.

Zapraszamy w niedzielne przedpołudnie 22.02.2015r. na stokach Polany Sosny w Niedzicy. Tegoroczna edycja, cieszących się dotychczas bardzo dużym zainteresowaniem wśród wielu wytrawnych narciarzy zawodów, dostarczy z pewnością i tym razem niezapomnianych emocji sportowych.  Uczestnicy zawodów walczący o główną, honorową nagrodę, startować będą w dwóch przejazdach, w trzech grupach wiekowych, w kategorii kobiet i mężczyzn.  Z uwagi na jubileuszowe, specjalne wydanie zawodów, zdecydowaliśmy się na pewne znaczące udogodnienia dla naszych zawodników.
 
Nowością będzie przede wszystkim fakt, iż główny Puchar zawodów – zmieni swój dotychczasowy – przechodni charakter – w związku z czym zwycięzca będzie mógł zabrać wywalczone, główne trofeum do domu!

Poza prestiżowym Pucharem Prezesa ZEW Niedzica S.A., który otrzyma zawodnik i zawodniczka, z najlepszym łącznym czasem przejazdów, zacięta walka zapowiada się również o pozostałe nagrody, medale i dyplomy. A będzie o co powalczyć, bowiem na zwycięzców Jubileuszowych - XV Otwartych Zawodów w Narciarstwie Alpejskim  o Puchar Prezesa Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. - czekają fantastyczne i jak przystało na tak okrągłą rocznicę, wyjątkowo cenne nagrody!

W oczekiwaniu na wyniki zawodów zaprosimy Państwa do szalonej zabawy na śniegu z DJ-em, który rozgrzewać będzie naszą imprezę od samego rana! Regulamin dostępny TUTAJ


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij