Koncert finałowy “Mozart kontra Sinatra”

Fot. Arch. GCK Krościenko 2016.11.23 07:54 / news / czytano 2570 / opinie 0

W dniu 20 listopada 2016 w Kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Krościenku odbył się Koncert finałowy "Mozart kontra Sinatra”.

Założeniem projektu była integracja wielopokoleniowa. Utwory w swej treści nawiązywały do jednej z najważniejszych wartości jaką jest miłość oraz szacunek do bliźniego. Mimo chłodu kościół zapełnił się słuchaczami,którzy oklaskami nagradzali występujących: Zuzanna Niemiec, Patrycja Ziemianek, Dominika Tylecka, Bernadeta Gabryś, Karolina Mikłusiak, Justyna Biel, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów "Pieniny” z Krościenka, Chór Parafialny.

Na zakończenie wszystkim artystom podziękował Wójt Gminy Krościenko Jan Dyda i życząc dalszych sukcesów. Organizatorami byli Gmina Krościenko, Gminne Centrum Kultury w Krościenku oraz Stowarzyszenie Muzyka Świata Akord. Specjalne podziękowania dla Firmy IB Spółka z o. o., Ks. Proboszcza i Księży Parafii Krościenko.

Źródło: GCK w Krościenku
Zdjęcia: Arch. GCK Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij