Przedszkolaki zakończyły rok szkolny

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.06.30 14:15 / news / czytano 2438 / opinie 1

Dzisiaj przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego w Grywałdzie uroczyście zakończyły rok szkolny 2013/2014 i pożegnały starszaków, którzy od 1 września rozpoczną naukę w szkole.

Były kwiaty, dyplomy ukończenia przedszkola, upominki oraz życzenia dla wszystkich od Władysława Bąka, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Grywałdzie a zarazem Punktu Przedszkolnego. Tym najmłodszym Dyrektor życzył udanych wakacji, chwalił za zapał do wspólnej pracy i dziękował pracującej kadrze pedagogicznej i obsłudze przedszkola za kolejny rok pracy dydaktyczno-wychowawczej. Rodzice otrzymali specjalne podziękowania za zaangażowanie i całoroczną pomoc. 

Przedszkolaki ze śpiewem i recytacją na ustach przywitały wakacje. Dzieci prezentowały swoje talenty a rodzice i zaproszeni goście mocno ich oklaskiwali.

Redakcja Pienińskiego Portalu Informacyjnego życzy wszystkim dzieciom udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

mama2014.07.01 01:07
dziękujemy pani Agnieszko za wspaniałą opiekę i zangażowanie
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij