Uczestnik znanego programu zaśpiewał w Szczawnicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.11.03 12:45 / news / czytano 3762 / opinie 0

Mateusz Ziółko uczestnik trzeciej edycji znanego rozrywkowego programu "The Voice Of Poland" wystąpił na żywo podczas otwarcia nowej restauracji.

Ma 27 lat i pochodzi z Zubrzycy Górnej. Z muzyką jest związany od 5. roku życia, jest pianistą, wokalistą oraz autorem muzyki i tekstów. Nie ukończył jednak żadnej szkoły muzycznej, jest samoukiem. Przygodę ze sceną rozpoczął w wieku 15 lat, kiedy założył swój pierwszy zespół "De Vils", z którym nagrał wiele autorskich kompozycji. W 2008 roku był również wokalistą zespołu DETOX. Koncertuje solowo, z własnym zespołem oraz bierze udział wielu muzycznych projektach: "Michael Jackson Symfonicznie", "Freddie Mercury Symfonicznie", koncerty z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej oraz Orkiestrą Symfoników Bydgoskich.

Obecnie można go zobaczyć na scenie z jego najnowszym projektem "Queen Story", w którym Mateusz wraz ze swoimi kolegami z zespołu prezentuje największe przeboje grupy QUEEN. Jest uczestnikiem trzeciej edycji "The Voice of Poland", gdzie wczoraj 2. listopada zakwalifikował się do kolejnego etapu. Na swoim facebookowym profilu napisał: - Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. W takim razie do zobaczenia za tydzień w odcinku na żywo. Bądźcie ze mną bo bez Was to już tym razem na pewno nie dam rady. 
 
"Nokaut" był ostatnim etapem, w którym to trenerzy decydowali o losie uczestników. Podczas odcinków "na żywo" również widzowie będą mogli decydować, kto odpadanie, a kto będzie walczył o tytuł najlepszego głosu w Polsce oraz kontrakt płytowy.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij