Masz pomysł lub wyrobioną opinię? - wypełnij formularz

Fot. 2015.04.28 22:15 / news / czytano 1944 / opinie 0

Wójt Gminy Krościenko n.D zaprasza mieszkańców gminy do wzięcia udziału w tworzeniu Strategii Rozwoju Gminy na lata 2015 -2022, poprzez wypełnienie ankiety.

- Szerokie zaangażowanie nas wszystkich – mieszkańców Gminy Krościenko nad Dunajcem – da gwarancję, że wypracowane i przyjęte rozwiązania będą rzeczywistą wypadkową oczekiwań i potrzeb naszej lokalnej społeczności. Dokument pozwoli także określić priorytety, które lepiej pozwolą przygotować się Gminie do absorpcji środków z perspektywy finansowej 2014–2020 - pisze Jan Dyda na stronie internetowej urzędu.

Ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorczej. Wszelkie informacje dotyczące strategii znajdziecie Państwo na stronie internetowej gminy Krościenko nad Dunajcem w zakładce „Prace nad nową Strategią Rozwoju Gminy”.

Wypełnij ANKIETĘ

Uwagi, komentarze i propozycje można kierować również na adres poczty elektronicznej: fundusze@kroscienko-nad-dunajcem.pl lub zgłaszać pisemnie w siedzibie Urzędu.

Włodarz Krościenka zaprasza także do udziału w warsztatach strategicznych – pierwsze z nich odbędą się 20 i 21 maja br. Początek obu spotkań o godz. 10.00 sali Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku n.D.

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij