III Parada postaci bajkowych i literackich pod hasłem Promujemy Czytelnictwo

Fot. Arch. ZPO w Łapszach 2016.11.10 16:05 / news / czytano 2198 / opinie 0

7 listopada w ZPO w Łapszach Niżnych odbyła się już III Parada postaci bajkowych i literackich, w tym roku pod hasłem „Promujemy czytelnictwo”.

W tym dniu, zarówno na szkolnych korytarzach, jak i za biurkiem nauczycielskim, można było spotkać niejedną postać ze świata książek. Szkoła podstawowa wykreowała piękne postacie z bajek, baśni i legend, natomiast gimnazjaliści wcielili się w bohaterów fantasy, historycznych i mitologicznych. Jak na paradę przystało, poszczególne klasy „paradowały” przez hol na scenę, by pokazać się w pełnej krasie, przedstawić plakat promujący czytelnictwo i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zespoły klasowe otrzymały w nagrodę dyplom oraz słodycze.

Myślę, że najlepszą nagrodą dzisiejszego wydarzenia była wspólna zabawa i możliwość pokazania się w nieco innej odsłonie.

Autor: Józefa Żołądek
Zdjęcia: Arch. ZPO w Łapszach
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij