Policjant, który mi pomógł - konkurs

Fot. 2015.04.03 14:32 / news / czytano 1909 / opinie 0

Rozpoczęła się VIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł", organizowanego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".

Celem konkursu jest wyróżnienie policjantów, którzy w ocenie społecznej wykazują się profesjonalizmem zawodowym, w tym przede wszystkim zaangażowaną postawą wobec osób dotkniętych przemocą. Zgłoszenia, które powinny dotyczyć indywidualnych policjantów, może dokonać każda osoba indywidualnie, jak również instytucje i organizacje, oczywiście z wyjątkiem samych policjantów. 

Formularze zgłoszeniowe i regulamin dostępne są na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl  

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy Pogotowia dla Ofiar Przemocy do 31 maja 2015 roku. Osoby zgłoszone po tym terminie przechodzą do kolejnej edycji konkursu.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Komendant Główny Policji.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij