Szczawnica: Jubileuszowy Dzień Kobiet z Mateuszem Ziółko

Fot. 2016.02.24 20:35 / news / czytano 1834 / opinie 0

W sobotę 5. marca z okazji Dnia Kobiet dla Pań przygotowana została w szczawnickim Dworku Gościnnym zabawa bogata w konkursy, nagrody, a podczas wieczoru wystąpi Mateusz Ziółko.

Wspólne 10 już świętowanie to gwarantowana udana zabawa i niezapomniane wrażenia. Poniżej wpis na profilu facebookowym organizacji Kobiety Rządzą Szczawnicą:

Mateusz Ziólko to zwycięzca III edycji „The Voice of Poland”. Z muzyką idzie za pan brat od dziecka. Już jako 5-latek grał na instrumentach. W wieku 15-lat mogliśmy podziwiać go w roli lidera grupy De Vilis. To właśnie wtedy powstały jego pierwsze, samodzielne kawałki. Na swoim koncie ma także występy z zespołem DETOX i solowe koncerty. W 2013 roku można było go podziwiać na żywo podczas widowiska Queen Story, podczas którego wykonywał największe hity QUEEN.Poza koncertem, przewidziana zabawa do rana przy DJ-u Piotrek Łysy Chrobak, bogate menu w formie szwedzkiego stołu,liczne atrakcje i konkursy. Bilety w cenie 90 złotych do nabycia w sklepie "Palenica".

Ale UWAGA! Kobiety nie tylko się bawią,ale również pomagają! 

W dniach od 4-8 marca zorganizowane zostaną w Szczawnicy DNI DAWCY. Szczegółowe informacje już niebawem. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie! Ten wieczór należy do nas!

 

Autor: Oprac. red.
Źródło: Mat. prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij