Szczawnica najpiękniej oświetlonym miastem Małopolski, teraz walczy w finale ogólnopolskim

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2015.01.13 16:07 / news / czytano 2711 / opinie 5

Szczawnica została wojewódzkim laureatem tegorocznej edycji konkursu na najpiękniej oświetlone miasto Małopolski. Teraz walczy w ogólnopolskim plebiscycie "Świeć Się z Energą".

Wygrywając rywalizację na etapie wojewódzkim m.in. z Nowym Sączem, Bochnią, Gorlicami czy też Krakowem Szczawnica zakwalifikowała się do ogólnopolskiego plebiscytu "Świeć Się z Energą". Od dzisiaj tj. od 13 stycznia br. (wtorek) w etapie finałowym VI edycji plebiscytu miast rywalizuje z innymi miastami z 15 województw o tytuł najładniej oświetlonego miasta w Polsce.

Szczegóły dotyczące głosowania znajdują się na stronie internetowej organizatora plebiscytu www.swiecsie.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.

Głosowanie w ogólnopolskim finale plebiscytu zakończy się 23 stycznia 2015 r.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

oświetlenie2015.01.14 20:01
Ta fotka przy artykule to nie z tego roku. Już takiej świetlnej kurtyny nad ulicą Główną nie ma w tym roku.
do hału-szowa2015.01.14 15:01
Za to niedźwiedziom najjaśniej świecił pies co przez wieś leciał. Jak księżyc w pełni. Wy dalej nie możecie przeboleć że w Krościenku w końcu się postanowili pozbyć Fajnego Stasia? Będziecie tak płakać aż do następnej kadencji a potem i tak nie wystawicie nikogo sensownego.
hału-szowa2015.01.14 12:01
a wy co łańcuchy ciemności nie ma pieniędzy bo doradca kasę zgarnia lach piep.......ny
antek2015.01.13 20:01
Hahaha to pewnie dlatego jak już mu podziękowali to Szczawnica wygrywa konkurs.
Szczery2015.01.13 19:01
To że w Szczawnicy jest takie oświetlenie to zasługa Sekretarza który dbał o to przez długie lata zdobywając na to fundusze od sponsorów - jak burmistrz przypisze to sobie to kolejny raz pokaże jaki z niego pusty pustak
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij