Szczawnica zgłosiła zdjęcia do konkursu Terra Flower Power - Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.08.08 17:59 / news / czytano 4466 / opinie 0

Urząd Miasta i Gminy Szczawnica zgłosił zdjęcia do konkursu organizowanego przez firmę Terra, którego zadaniem jest nagrodzić działania na rzecz przemiany przestrzeni, dzięki której możemy cieszyć się kwiatami w miastach.

To już tradycja blogu Inspirowani Naturą, który co roku chce docenić starania włodarzy miast, osób odpowiedzialnych za zieleń, deweloperów, zarządów wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich, którzy dostrzegają potrzebę codziennego kontaktu z naturą.

Tegoroczna edycja odbywa się pod nazwą „Terra Flower Power - Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”, a jej zadaniem jest nagrodzić działania na rzecz przemiany przestrzeni, dzięki której możemy cieszyć się kwiatami w miastach. 

Plebiscyt na najpiękniej ukwiecone miasto jest ukoronowaniem całego roku starań, które firma Terra z Gubina - organizator konkursu,  chce należycie wynagrodzić. W związku z powyższym, zarówno dla włodarzy zwycięskich miast jak i uczestników zgłaszających miejscowości do konkursu, przygotowane zostały cenne nagrody.
 
Konkurs rozpoczyna się w dniu: 1.08.2013 r. i trwa do 2.09.2013 r. Zadanie konkursowe polega na sfotografowaniu miejsca, gdzie zostały zastosowane produkty firmy Terra.
 
W Konkursie przewidziane są nagrody za I, II i III miejsce. I miejsce: kaskadowa konstrukcja kaskadowa H2000 i prezentacja miasta na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2014 rok. II miejsce: donica miejska firmy Atech Extravase 100. III miejsce: bon za zakup z oferty Terra o wartości 1000 zł.
 
Terra Flower Power
 
UMiG Szczawnica przesłał do konkursu zdjęcia wykonane przez Martę Polaczyk, które można obejrzeć na oficjalnej stronie Urzędu. Nasz portal w galerii prezentuje aktualne zdjęcia szczawnickiej zieleni, która niestety ucierpiała z powodu wysokich temperatur.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij