Od Twojego zachowania nad wodą zależy bezpieczeństwo Twoje i innych (Niedzica 04.07.2018)

Fot. 2018.06.27 17:18 / imprezy / czytano 1067

4 lipca w Niedzicy Zamek na Przystani Zamajerz, będzie miała miejsce akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” promująca bezpieczeństwo nad Jeziorem Czorsztyńskim zorganizowana przez Komisariat Wodny Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Akcję wspierają także Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Targu, Pieniński Park Narodowy i ZEW Niedzica. Obie Gminy Łapsze Niżne i Czorsztyn aktywnie włączyły się w akcję "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" i serdecznie ZAPRASZAJĄ mieszkańców, turystów a szczególnie dzieci, które uwielbiają wodę i których rodzice chcieliby by były bezpieczne.
Zwracamy się z prośbą o jak najszersze promowanie tej akcji, by jak najwięcej szczególnie dzieci, które przyjechały do nas na wakacje, bądź zostały na wakacje w domach, mogły pod okiem fachowców poznać zasady bezpieczeństwa, które ratują życie.

Akcja jest organizowana pod Patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.





Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij