Walentynki w szkole podstawowej i gimnazjum w Łapszach Niżnych

Fot. Arch.szkoły 2019.02.15 10:52 / news / czytano 317 / opinie 0

14 lutego zorganizowaliśmy w szkolne Walentynki. Wszyscy uczniowie mogli przesłać sobie kartki walentynkowe, dzięki specjalnie utworzonej walentynkowej poczcie.

Członkowie samorządów uczniowskich szkoły podstawowej i gimnazjum rozdali kartki z życzeniami w poszczególnych klasach. Każdy uczeń, który w tym dniu założył czerwony element ubioru został nagrodzony słodkim podarunkiem. Poczta Walentynkowa nie była jedyną atrakcją. Samorząd Uczniowski gimnazjum zorganizował dyskotekę walentynkową dla uczniów klas VII-VIII oraz gimnazjum.

Kiedy 14 lutego, świętowano Dzień Świętego Walentego, w środę przed tym dniem Szkolne Koło Caritas naszej szkoły przygotowało w holu szkoły słodkie stoisko kwestując na rzecz akcji „Adopcja na odległość” dla szkoły w Peru, którą jako szkoła wspomagamy w tym programie. Składając datek można było posmakować pyszne ciasta, koktajle, kisiel i oczywiście galaretki. Atrakcją była zabawa gdzie można było otrzymać małe niespodzianki np. bon do szkolnego sklepiku czy słodycze. Można i bawić się, smakować pyszności i pomagać innym, bo "tylko miłość jest twórcza"(św. Maksymilian Kolbe). Dziękujemy Samorządom Uczniowskim obu szkół za pomoc w organizacji tej akcji, a wszystkim za wsparcie i udział.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch.szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij