Wiosenny pokaz mody

Fot. Arch. szkoły 2019.03.25 19:53 / news / czytano 1089 / opinie 0

Po długiej i mroźnej zimie, chcemy ciepła, pięknych kwiatów, zielonych drzew i śpiewających ptaków. Wiosna zagościła na dobre w Szkole Podstawowej nr 1 w Krościenku.

O wiosenną aurę zadbały przedszkolaki, najmłodsi za sprawą żabek i bocianów, motyli, pszczółek i biedronek, kwiatów i Pań Wiosen spowodowały, że sala przedszkolna zamieniła się w Dom Mody, w którym odbył się prawdziwy Pokaz Mody Wiosennej.
 
Spacerujące profesjonalnie po „wybiegu” dzieci, zaprezentowały wspaniałą Kolekcję Wiosenną przy dźwiękach nastrojowych utworów muzycznych. Wszystkie kreacje były wyjątkowe i oryginalne, zaprojektowane według własnych pomysłów. Pokaz Mody Wiosennej zakończył się wręczeniem dyplomów i pamiątkowym zdjęciem wszystkich uczestników. Następnie wesołym, barwnym korowodem przeszli wokół szkoły, by powitać WIOSNĘ. Aby tradycji stało się zadość przedszkolaki pożegnały zimę i wraz z „Marzanną” śpiewem powitały wiosnę. Barwna i radosna impreza wiosenna rozbudziła wyobraźnię dzieci, pozwoliła im odkryć w sobie odwagę odsuwając lęk przed publiczną autoprezentacją i zainspirowała do dalszej, twórczej aktywności.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij