ZANDER PASSION 2016 w Gminie Czorsztyn już w najbliższy weekend

Fot. 2016.10.06 11:00 / news / czytano 1931 / opinie 1

W dniach 7-8 października 2016 r. tj. w najbliższy weekend w Gminie Czorsztyn odbędą się zawody wędkarskie, nad którymi patronat honorowy objął Wójt Gminy Czorsztyn.

„Zander Passion to pierwsza z szalonych imprez wędkarskich, która będzie odbywała się na Zalewie Czorsztyńskim. Są to zawody SPININGOWE ze środków pływających, na których zjawi się 60 tka najlepszych wędkarzy z Polski i nie tylko. Nasze tereny przyciągają też takich miłośników, którzy muszą przejechać ponad 1500 km, i to doceniamy. Cieszymy się z faktu,że po szybkim pytaniu władze Gminy Czorsztyn objęły Patronat Honorowy tej imprezy.

Zawody wspierają też Media, bez których nie było by o nas głośno. W tym roku patronat medialny objęły Wiadomość Wędkarskie. Zawody wspierają też potęgi światowych przynęt i asortymentu Wędkarskiego takiego jak firmy Berkley, Fish Arrow czy Tsuri. Nie zapominając o sklepach, pracowniach rękodzielników,i lokalnych firmach- RAFMAR, sklep Głowatka, STARTBAIT, wędkarz pro, WileyX Polska,HUBRODS, pensjonat Kazik i nasz zaprzyjaźniony Team Crazy Fishermen. Wędkarskie zmagania potrwają łącznie dwa dni, wiec wszyscy już nie możemy się doczekać najbardziej szalonych wędkarzy;-) relacje będzie można obserwować na żywo na naszej stronie Fb Zander Passion” – zachęca Michał Jandura.

Wszystkich miłośników wędkarstwa zapraszamy.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Seal2016.10.07 21:10
Mam nadzieję że wszystko pdbędzie się zgodnie z Prawem.I wszyscy uczestnicy będą pływać na silnikach elektrycznych .A nie jak na filmach team Berkeley super szybkie lodzie na Czorsztynie i głęboko w d...e obowiązujące przepisy!!!!!Prawo jest równe dla wszystkich i nie ma możliwości wystawiania okresowych pozwoleń na pływanie silnikami spalinowymi.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij