Biegi w Szczawnicy przeniesione na listopad

Fot. 2020.03.25 11:22 / news / czytano 694 / opinie 0

Przez ostatnie tygodnie uważnie obserwujemy rozwój wydarzeń i analizujemy wszelkie możliwe scenariusze. Nie chcemy dłużej trzymać Was w niepewności, ponieważ widzimy, że wszystko zmierza w tym kierunku, że przynajmniej do końca kwietnia pozostaniemy w trybie „kwarantanny” - czytamy w komunikacie Organizatora.

Szkoły pozostają zamknięte do świąt, do odwołania zamknięto lasy i szlaki turystyczne w Pieninach, po których biegamy. Każdego dnia w naszym kraju przybywa nowych przypadków zachorowań, a mamy świadomość, że pik zachorowań jeszcze przed nami. Dlatego już dziś chcemy oficjalnie ogłosić, że VIII edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 14 listopada 2020 roku.

Wiemy, że niektórym z Was ten termin może kolidować z innymi aktywnościami, bądź zwyczajnie nie odpowiadać. Dlatego szczegółowe informacje odnośnie możliwości zwracania pakietów czy ich przepisywania przekażemy Wam do środy (do końca dnia). Potrzebujemy czasu, żeby przygotować i wdrożyć nowe zasady.

Od kilku lat myśleliśmy o tym, żeby zorganizować jesienną edycję Biegów w Szczawnicy. Zawsze brakowało nam jednak „impulsu”, który zmotywowałby nas do tego działania. Jak zawsze impuls przyszedł z zewnątrz… I być może nie rozpoczniemy sezonu w Szczawnicy, ale nie poddajemy się i tym razem zamkniemy go najlepiej jak się da! I wierzymy, że wszyscy cali i zdrowi spotkamy się na pienińskich szlakach, na maksa celebrując życie i wolność jaką daje bieganie w górach!:)

Trzymamy kciuki i wierzmy, że za kilka tygodni wszystko zacznie wracać do normy, a my będziemy mogli wrócić do codziennych aktywności.

Tymczasem życzymy Wam dużo zdrowia i jeszcze więcej spokoju!
Autor: Oprac. red.
Źródło: FB Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij