Chłopcy z Ochotnicy powalczą o złoto na Stadionie Narodowym

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2014.04.11 20:36 / news / czytano 3006 / opinie 0

Trzej Chłopcy z Ochotnicy pojadą do Warszawy reprezentować Małopolskę w finałach Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Hubert Gurgul, Jakub Ligęza i Andrzej Sikora grający obecnie w MUKS Halny Kamienica, wygrali kwalifikacje powiatowe, a następnie zwyciężyli na poziomie wojewódzkim, rozgrywanym w ostatni poniedziałek na obiektach Com-Com Zone w Nowej Hucie w XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanym przez PZPN. 
 
W związku ze zwycięstwem kwalifikacji wojewódzkich zawodnicy reprezentować będą Małopolskę w turnieju finałowym, który odbędzie się na przełomie kwietnia i maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Drużyna znalazła się w gronie najlepszych 16 drużyn reprezentujących poszczególne województwa i walczyć będzie o tytuł Mistrza Polski w kategorii U-10.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to nie tylko pasjonujące zawody sportowe, ale również niezapomniana piłkarska przygoda dla najmłodszych podczas, której spełniają się najskrytsze sportowe marzenia dzieci. Każdy z uczestników finału wojewódzkiego został nagrodzony i otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsze zespoły wywalczyły okazałe puchary oraz wyróżnienia indywidualne.
 
Tegoroczny małopolski finał XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” był rywalizacją na niezwykle wysokim poziomie sportowym zarówno indywidualnym, jak również zespołowym. Liczne grono kibiców było świadkiem wielu fantastycznych zagrań, emocjonujących akcji i pięknych goli, oraz widowiskowych parad bramkarzy. Najważniejsza jednak była dobra zabawa i rywalizacja w duchu fair play. Zmagania dzieci obserwowało wielu gości specjalnych m.in. byli reprezentanci Polski: Marek Kusto, Andrzej Iwan oraz Maciej Żurawski i Łukasz Surma.
 
Więcej informacji o turnieju tutaj.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij