Jaworczanin zwyciężył w Krakowie

Fot. z archiwum Fight House 2016.11.27 22:20 / news / czytano 2680 / opinie 0

W sobotę 26 listopada Marcin Stopka kickbokser z Jaworek podczas gali Celtic Gladiator w Krakowie stoczył zwycięską walkę z Australijczykiem Lukiem Bamptonem.

Walka odbyła się na zawodowym ringu w kategorii półśredniej czyli do 67 kilogramów. Stopka wszystkie trzy rundy wygrał jednogłośnie na punkty.

Tak o walce i wygranej pisze na swoim profilu Facebookowym: "(...)Walka od początku do końca kontrolowana była przeze mnie, dzięki czemu zanotowałem pewne zwycięstwo! Rywal okazał się bardzo twardym facetem i przetrwał do ostatniego gongu. Dziękuję mu za dobrą twardą walkę!"

Jaworczanin podziękował też trenerowi Rafałowi Dudkowi i kolegom klubowym za wsparcie a kibicom, rodzinie i znajomym za doping. Stopka mimo niewielkiego stażu w ringu zawodowym, miał już okazję zmierzyć się z Jarosławem Daschke, najlepszym polskim zawodnikiem wagi półśredniej. Co do swoich dalszych planów przyznaje, że chciałby powalczyć na zawodowym ringu gdzieś za granicą, może nawet na innym kontynencie.

Autor: oprac.red.
Zdjęcia: z archiwum Fight House
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij