Rodzinne Zawody Narciarskie dla Łukasza w Kluszkowcach - 1 marca

Fot. 2020.02.27 08:22 / news / czytano 1456 / opinie 0

Rodzinne Zawody Narciarskie już 1 marca w Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach o godzinie 11:00, slalom gigant. Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności narciarskich.

Klasyfikacje: indywidualna, rodzinna i na najzabawniejszy strój. Atrakcyjne nagrody. Oprócz części sportowej zorganizujemy w pobliżu mety giganta wioskę atrakcji (wypożyczalnia nart, pokaz konserwacji nart, poczęstunek, malowanie twarzy …).

Gościem specjalnym będzie Andrzej Bargiel oraz Szymon Makuch.

ZAPISY - TUTAJ

Stowarzyszenie Krzysiek Pomaga Pomagać działa od 2013 roku. Jeden z nas Krzyś Graczyk w wieku 15 lat miał udar mózgu. Krzysiek wrócił do zdrowia i chce pomagać tym, którzy ulegli wypadkowi i walczą z niepełnosprawnością.

Zbieramy środki finansowe, które nasi beneficjenci wykorzystują na drodze powrotu do zdrowia. Zorganizowaliśmy już 6 edycji Krzysiek Pomaga Pomagać. Zawody narciarskie, koncerty, aukcje. Wszystkie wydarzenia cieszą się dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi, promują aktywny tryb życia.

W tegorocznej edycji pomagamy Łukaszowi Dacie. Naszym ambasadorem jest świetny aktor i narciarz @Mateusz Janicki.

Pierwszym wydarzeniem są Rodzinne Zawody Narciarskie 1 marca w Czorsztyn-Ski, Kluszkowce.

Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij