Szczawnickie gimnazjalistki drugie w Myślenicach w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej

Fot. Dorota Cebula 2014.03.18 07:16 / news / czytano 7686 / opinie 0

W dniu 17 marca 2017 r. w Myślenicach rozegrane zostały rejonowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt.

W turnieju zagrały mistrzynie powiatu nowotarskiego (gimnazjum w Szczawnicy), tatrzańskiego (gimnazjum w Witowie), suskiego (gimnazjum w Suchej Beskidzkiej) oraz myślenickiego (gimnazjum w Pcimiu). Szczawniczanki dzielnie reprezentowały powiat nowotarski.
 
- Losowanie nie było korzystne dla naszych dziewcząt, ponieważ grały pierwszy a potem dopiero piąty i szósty mecz. Pomimo to zagrały bardzo dobrze, pokazując wysoki poziom umiejętności siatkarskich wygrywając z drużyną z Suchej Beskidzkiej i Witowa. Najtrudniejszy okazał się mecz z zawodniczkami z Pcimia, w którym dziewczęta po ciężkich zmaganiach uległy przeciwniczkom i tym samym zajęły wysokie drugie miejsce w turnieju - mówi Dorota Cebula trener i opiekun dziewcząt.

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Gra wszystkich zespołów była bardzo wyrównana i na wysokim poziomie. Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – gimnazjum w Pcimiu
II miejsce – gimnazjum w Szczawnicy
III miejsce – gimnazjum w Suchej Beskidzkiej
IV miejsce – gimnazjum w Witowie

Skład zespołu dziewcząt z gimnazjum w Szczawnicy: Katarzyna Zachwieja, Aleksandra Olszewska, Paulina Pawlik, Patrycja Dulak, Magdalena Ciesielka, Agnieszka Morawa, Kinga Hurkała, Gabriela Klimek, Aleksandra Moskalik, Kinga Kleczko, Katarzyna Węglarz, Agata Hendel, Patrycja Dyda.

Gratulujemy dziewczętom udanego występu i cieszymy się, że tak wspaniale reprezentują swoje gimnazjum, Szczawnicę i powiat nowotarski. Życzymy sukcesów w kolejnych turniejach i kontynuowania siatkarskiej pasji.
Autor: Dorota Cebula
Zdjęcia: Dorota Cebula
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij