Zagrali, by pomóc Wojtusiowi

Fot. Janusz Wojtarowicz 2016.03.30 21:11 / news / czytano 2494 / opinie 0

W drugi dzień świąt, w Lany Poniedziałek na stadionie Klubu Sportowego Sokolica w Krościenku n.D grali, by pomóc Wojtusiowi Sobierskiemu ze Szczawnicy.

Była to druga edycja wielkiego meczu pomiędzy obecną drużyną Sokolicy, a ekipą która odnosiła sukcesy w drużynie juniorów przed około dziesięciu laty. Na boisku pokazali się zawodnicy tacy jak Rafał Hałgas, Rafał Komorek, Krzysztof Czubiak i Jacek Pietrzak.

Partnerem meczu była Grupa Podhalańska GOPR Sekcja Operacyjna Krościenko n.D. Miłośnicy mocnych wrażeń mogli skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, odbyła się również prezentacja sprzętu używanego w czasie akcji ratowniczych. 
 
Podczas meczu organizatorzy zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Łącznie udało się zebrać ponad 3,4 tys. złotych.
 
Wojtuś ma 6 lat i cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i wymaga ciągłej rehabilitacji.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij