Jesień zacznie się w nocy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.09.22 17:00 / news / czytano 5341 / opinie 0

Dzisiaj o godzinie 22.44 naszego czasu rozpocznie się astronomiczna jesień. Przejście z lata do jesieni odbywa się w momencie tak zwanej „równonocy jesiennej”. Słońce wejdzie ze znaku Panny w znak Wagi.

Podczas jesieni będziemy mieć coraz krótsze dni i coraz dłuższe noce. Wkrótce także będziemy przestawiać czas na zimowy. Przestawianie czasu w tym roku przypada na dzień 27 października. W nocy z soboty 26 października na niedzielę 27 października będziemy przestawiać zegarki z godziny 3:00 na 2:00. Jesień potrwa do 22 grudnia. Sprawdziliśmy, czy w Pieninach widać już jej ślady. Zdjęcia do obejrzenia w galerii poniżej.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij