202 kilogramy w ZPO w Łapszach Niżnych

Fot. 2014.12.11 22:09 / news / czytano 2955 / opinie 0

W akcji "Książka za makulaturę" prowadzonej przez bibliotekę przy Zespole Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych zebrano ponad 200 kilogramów makulatury.

Rodzina Carverów (trójka dzieci, Max, Alicja, Irina, i ich rodzice) przeprowadza się w roku 1943 do małej osady rybackiej, na wybrzeżu Atlantyku, by zamieszkać w domu, który niegdyś należał do rodziny Fleishmanów. Ich dziewięcioletni syn Jacob utonął w morzu. Od pierwszych dni dzieją się tutaj dziwne rzeczy…

To „Trylogia Mgły”- trzytomowe dzieło długo wyczekiwane przez uczniów, które zostało zakupione do zbiorów szkolnej biblioteki łapszańskiego ZPO z funduszy pozyskanych ze sprzedaży makulatury! A to wszystko dzięki ofiarności uczniów i rodziców, którzy ochoczo i dzielnie przynosili makulaturę. 

Pani Józefa Żołądek złożyła serdeczne podziękowania tym, którzy odpowiedzieli na apel biblioteki i równocześnie poinformowała, że akcja „makulatura” dalej trwa. Cały czas można składać makulaturę w bibliotece, codziennie w godzinach pracy szkoły. W sumie sprzedano 202 kg makulatury, za co otrzymano 39, 70 zł.
Autor: Krystyna Lasak
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij