Śladami Jana Pawła II - relacja z rajdu

Fot. Arch. Organizatora 2015.05.19 13:05 / news / czytano 4331 / opinie 0

17. maja na Górze Błyszcz (zwanej Tabor) o godz. 13.00 odbyła się Msza święta sprawowana przez ks. dr Czesława Noworolnika. Prelekcję na temat "Święty Jan Paweł II i góry" wygłosił ks. dr hab. Marek Kluz.


Przed rozpoczęciem Mszy Prezes Oddziału Pienińskiego PTTK w Krościenku n.D przywitała przybyłych mieszkańców Tylmanowej, Krościenka n.D, Obidzy i Szczawnicy, a także dużą grupę studentów Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego JP II w Krakowie.

Po zakończeniu w miłej atmosferze przy ognisku upiekliśmy kiełbaski i pośpiewaliśmy piosenki. Organizatorem rajdu był Oddział Pieniński PTTK w Krościenku n.D., przy wsparciu i pomocy ks. Noworolnika oraz radnych sołectwa Tylmanowa.
Autor: Anna Salamon
Źródło: PTTK Krościenko n/D
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij