Poszukiwany 38-latek z Waksmundu

Fot. 2016.07.20 14:16 / news / czytano 2273 / opinie 0

Zaginął Nowiński Mariusz, s. Józefa, Elżbiety, mieszkający w Waksmundzie, który w dniu 15.07.2016 roku wyjechał z domu rodzinnego w Wierznicy (woj. Kujawsko – pomorskie) samochodem marki Seat Cordoba nr rej. GA29636.

W dniu 16.07.2016 roku około godziny 11:00 był widziany po raz ostatni jak szedł (piechotą) w kierunku Waksmundu ulicą Waksmundzką w Nowym Targu. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi; brak jakichkolwiek informacji na temat samochodu, którym poruszał się zaginiony.

Rysopis: Wzrost ok 178 cm, waga ok. 75kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie szatyn, uszy odstające, nos duży - prosty

Ubrany: Bluza z kapturem koloru brązowo – szarego, na łokciach brązowe łaty, spodnie jeansowe ciemnoniebieskie

Każda osoba mogąca posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania zaginionego proszona jest o kontakt z policją pod numerem 997 lub 18 26 10 400.


Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij