Szczawnica w programie Zakochaj się w Polsce

Fot. 2017.08.28 21:46 / news / czytano 3205 / opinie 0

Po raz kolejny Szczawnica stała się miejscem, którego nietuzinkowe bogactwo zostanie ukazane w telewizji.

W dniu 24 sierpnia br. na terenie naszego uzdrowiska odbyła się realizacja zdjęć do czwartego odcinka programu pn: „Zakochaj się w Polsce” kręconego pod przewodnictwem kierownika zewnętrznej produkcji telewizyjnej dla Telewizji Polskiej – Rafała Sieńczyka. Audycja telewizyjna w każdym odcinku prezentuje różne, najpiękniejsze zakątki w kraju, często niedocenione oraz nieleżące na głównych szlakach turystycznych. Tym razem ekipa telewizyjna odwiedziła Szczawnicę, która stanowić będzie jedną z głównych atrakcji programu, opowiadającego o pienińskim regionie – „Przełom Dunajca”.

Podczas montażu materiału, ekipa filmowa spłynęła tratwami rzeką Dunajec prezentując tym samym najciekawsze uroki Pienin. Operatorzy podziwiali wyjątkowe środowisko fauny i flory przełomu Dunajca, skorzystali z przejazdu Koleją Linową na Palenicę, a także zwiedzili zabytki i charakterystyczne miejsca w Szczawnicy m.in. Plac Dietla i Muzeum Pienińskie w Szlachtowej.

Prowadzącym program był znany aktor telewizyjny – Tomasz Bednarek, który odsłaniał przed widzem największe atrakcje naszego kurortu i zachęcał do podróżowania w to niezwykłe miejsce.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij