Wpłać 1,5 % na konto Koła PSONI w Szczawnicy

Fot. 2023.01.28 10:05 / news / czytano 524 / opinie 0

Przekazując 1,5 % odpisu podatkowego wspierasz wszystkie projekty oraz działania Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koła w Szczawnicy.

W tym roku gromadzimy fundusze na dalszą budowę domu mieszkalnego, wkłady własne  do projektów realizowanych przez Koło PSONI w Szczawnicy dotyczących rehabilitacji zawodowej  i społecznej osób z niepełnosprawnościami, wkład własny na zakup auta do przewozu podopiecznych na zajęcia.
 
Bank Spółdzielczy w Krościenku nad Dunajcem nr konta 97 8817 0000 2001 0020 4280 0001

W deklaracji PIT prosimy wpisać nasz nr KRS 0000122345.   
 
Nasze Koło od 29 lat działa na rzecz i w imieniu dzieci i dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Stowarzyszenie swym zasięgiem wspiera osoby niepełnosprawne intelektualnie i ich rodziny z Gminy: Szczawnica, Ochotnica Dolna, Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn,  Kamienica, Łącko, Podegrodzie.

Prowadzimy edukację, terapię zajęciową, rehabilitację, zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Organizujemy wycieczki,  imprezy sportowe i kulturalne. Codziennie własnym i wynajętym transportem przewozimy ponad 70 osób na trasie dom-placówka-dom. W chwili obecnej  opieką otaczamy 140 osób wielorako niepełnosprawnych.  Znajdują one wsparcie w 4 placówkach dziennego pobytu zlokalizowanych w Krościenku nad Dunajcem, Szczawnicy i w Ochotnicy Dolnej. 

Od 2017 r. trwa budowa domu mieszkalnego dla starszych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Obiekt jest w stanie surowym, zadaszony. W tym roku marzy nam się wstawienie stolarki okiennej i drzwiowej, dzięki Waszej pomocy nasze marzenia mogą zostać spełnione.
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij