XIII Tatrzański Zlot pojazdów zabytkowych w Pieninach

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.04.24 11:47 / news / czytano 4311 / opinie 0

Trzynasty Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych rozpocznie się 29 kwietnia i potrwa do 4 maja, około 38 pojazdów pokona trasę: Myślenice - Szczawnica - Białka Tatrzańska - Zakopane.

Zabytkowe samochody i motocykle, którymi kilkadziesiąt lat temu jeździli dziadkowie, pradziadkowie, prapradziadkowie do Szczawnicy przyjadą z Kamienicy 30 kwietnia około godziny 16.30. Na godzinę 20.00 tego samego dnia zaplanowany jest wieczór Jazzowy w Dworku Gościnnym połączony z nocną wystawą zabytkowych samochodów. Pierwszego maja po uczestnictwie w Dniach Węgierskich i obiedzie w Cafe Helenka około godziny 16.00 samochody wyjadą ze Szczawnicy. Przed opuszczeniem regionu Pienin zatrzymają się jeszcze na parkingu widokowym "Organy Hasiora" i parkingu w Dębnie, gdzie kierowcy zwiedzać będą zabytkowy kościółek.

Wszystkich informacji dotyczących zlotu można uzyskać pod nr tel. 18 201 60 36, mail: tkm@autograf.pl oraz w siedzibie Tatrzańskiego Klubu Motoryzacyjnego, ul. Chyców Potok 10.

W galerii prezentujemy zdjęcia z XI Zlotu z 2011 roku.

Autor: Oprac.red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij