Zagłosuj i promuj krościeński festiwal

Fot. 2018.01.31 10:40 / news / czytano 737 / opinie 0

Szanowni Państwo, Drodzy Sympatycy Festiwalu "Pieniny-Kultura-Sacrum"! Po ośmiu latach istnienia Festiwalu "Pieniny-Kultura-Sacrum" na ziemi pienińskiej, jedynego cyklicznego wydarzenia w dziedzinie kultury wyższej, organizowanego w Krościenku n. Dunajcem od 2010 r., jego pomysłodawczyni i dyrektor artystyczny Agnieszka Radwan-Stefańska została nominowana w Plebiscycie Gazety Krakowskiej na Osobowość Roku 2017.


To znakomita promocja i jednocześnie uznanie oraz docenienie tego wydarzenia! Pokażmy, że Festiwal stanowi dla nas wszystkich cenną wartość kulturotwórczą, edukacyjną i promocyjną naszej małej ojczyzny, oddając głos w niniejszym plebiscycie! A głosować można wysyłając sms o treści O.97 na numer 72355. Koszt 2.46 z vat. Tylko z Państwem może się nam udać! ZAPRASZAMY, DZIĘKUJEMY!

link do strony plebiscytu: TUTAJ
Autor: oprac.red.
Źródło: UG Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij