Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych (Nowy Targ 13.05.2015)

Fot. 2015.05.05 10:40 / imprezy / czytano 2281

Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych „Zdrowie w stylu życia” w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu.

Instytut Fizjoterapii oraz Instytut Pielęgniarstwa Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na Międzynarodową Konferencję Studenckich Kół Naukowych „Zdrowie w stylu życia”, która odbędzie się w PPWSZ w dniu 13 maja 2015 r. Patronat honorowy nad konferencją objął Rektor PPWSZ w Nowym Targu, dr hab. n. med.  prof. nadzw. Iwon Grys.

Konferencja skierowana jest do studentów kierunków medycznych (pielęgniarstwo, fizjoterapia, ratownictwo medyczne, kosmetologia, promocja zdrowia itp.), którzy pragną podzielić się wiedzą i własnymi doświadczeniami naukowymi. Celem konferencji jest przede wszystkim promowanie rozwoju naukowego studentów,  a także stworzenie forum dyskusji oraz prezentacji badań i osiągnięć naukowych i wiedzy w zakresie fizjoterapii, pielęgniarstwa i promocji zdrowia. Konferencja służy ponadto przygotowaniu do realizacji wspólnych zadań w zakresie ochrony zdrowia oraz integracji działań studentów fizjoterapii, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego i  kosmetologii w celu promocji zdrowia.

Studenci różnych uczelni będą mieli możliwość zaprezentowania własnych osiągnięć i zainteresowań w czasie 10-minutowych wystąpień. Wszystkie prezentacje zostaną wysłuchane i ocenione przez Komitet Naukowy, któremu przewodniczy dr hab. prof. PPWSZ Dariusz Mucha. Najlepsze prace będą nagrodzone i wyróżnione.

Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych „Zdrowie w stylu życia” odbędzie się w środę 13 maja w budynku Centrum Dydaktyczno – Bibliotecznego PPWSZ w sali T1.37. Konferencja rozpocznie się o godzinie 11.00. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Informacji udziela Dział Nauki i Wydawnictw PPWSZ, p. 324, tel. 18 26 10 737, 
nauka@ppwsz.edu.pl, wydawnictwo@ppwsz.edu.pl

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij