Blisko 200 zawodników podczas Cross Country 2016 w Tylmanowej

Fot. Lucyna Kozub 2016.08.18 12:00 / news / czytano 4022 / opinie 0

W niedzielnych zawodach wzięło udział ponad 190 zawodników z całej Polski, jak również Słowacji. Trasa była bardzo zróżnicowana, od stromych podjazdów, przez wąskie górskie drogi i miejscami podmokłe tereny, do sztucznie utworzonych przeszkód z drzew i liczyła ponad 9 kilometry.

To ogromny sukces naszej ekstremalnej młodzieży, bo zarówno młodzi zawodnicy i zawodniczki z klubów RMK Tylmanowa i GKM Ochotnica zajęli wysokie miejsca i stanęli na podium - mówią Organizatorzy VI Rundy Pucharu Polski Południowej Cross Country 2016, która miała miejsce 14 sierpnia br. w malowniczym zakątku wsi Tylmanowa, na os. Padół i os. Miazgi.

Organizatorzy pragną serdeczne podziękować sponsorom, mieszkańcom Tylmanowej, którzy darmowo użyczyli swoje tereny pod trasę, strażakom z OSP w Tylmanowej oraz wszystkim wolontariuszom, którzy brali udział w zabezpieczaniu imprezy.

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są na stronie: results.wynikizawodow.pl

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Lucyna Kozub
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij