Romanse w Cieniu Skrzypiec (Szczawnica 14.08.2014)

Fot. 2014.08.12 05:47 / imprezy / czytano 2060

Na spektakl muzyczno-taneczny do Dworku Gościnnego w Szczawnicy zapraszamy 14. sierpnia br. o godzinie 19.30. Kupując jeden bilet DRUGI otrzymujesz GRATIS.

Bilety na hasło THERMALEO14 można rezerwować pod nr tel. 18 540 04 00 lub w dniu imprezy od godz. 12.00 pod nr tel. 18 540 04 44. Liczba promocyjnych miejsc ograniczona! Projekt realizowany jest na żywo z udziałem wybitnych instrumentalistów pod kierownictwem Michała Półtoraka - wirtuoza skrzypiec z "Piwnicy Pod Baranami" oraz utalentowanych i charyzmatycznych sióstr Matkowskich. Artyści zaprezentują najpiękniejsze romanse cygańskie i rosyjskie oraz pieśni bałkańskie, a cały spektakl wzbogacony będzie o fascynujący i żywiołowy taniec. 

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij