Wystawa malarstwa w Galerii Pijalni Wód Mineralnych

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2012.02.12 00:00 / notatka / czytano 1816 / opinie 0

Od dzisiaj do 27 lutego b.r. w Szczawnickiej Galerii Wód Mineralnych na Placu Dietla można oglądać wystawę prac Marii Serwińskiej – Guttfeld i Andrzeja Guttfeld. 

Ona – ukończyła studia na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, uprawia grafikę, rysunek i malarstwo. W swoim dorobku ma 15 wystaw indywidualnych oraz udział w wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą. Jest członkiem-założycielem Stowarzyszenia Pastelistów Polskich. On- ukończył studia również na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu , uprawia rysunek, malarstwo i grafikę. Członek-założyciel Stowarzyszenia Pastelistów Polskich w Nowym Sączu i członek Stowarzyszenia Twórczego POLART w Krakowie.

Wystawę można oglądać codziennie oprócz wtorków w godzinach od 9.00- 16.30

Autor: MW
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij