LGD Gorce-Pieniny na konferencji w Czerwonym Klasztorze

Fot. Arch. LGD 2018.06.27 11:54 / news / czytano 1034 / opinie 0

23 czerwca 2018 roku w sali kongresowej Narodowego Zabytku Kultury Klasztoru Kartuzów w Červenom Kláštore na Słowacji odbyła się  konferencja poświęcona tematyce "Aktywizacja terytorialna" organizowana przez słowackie stowarzyszenie „Tatry Pieniny”.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele  słowackiego LAG –u „ Tatry-Pieniny” oraz  słowaccy przedsiębiorcy. Celem konferencji było poinformowanie o działalności organizacji, jej misji, treści Strategii, jak i możliwości wykorzystania środków przeznaczonych na realizację Lokalnej Strategii  Rozwoju przez podmioty działające na tym terenie na rzecz rozwoju gospodarczego.

Nasze stowarzyszenie reprezentowała P Krystyna Kubik – Wiceprezes Zarządu, oraz Wojciech Jurkowski z Ochotnicy Dolnej jako przedsiębiorca.  Pani Krystyna Kubik  w formie prezentacji przedstawiła działalność LGD „Gorce-Pieniny” oraz dotychczasową realizację  projektów zrealizowanych i realizowanych przez mieszkańców i inne podmioty z obszaru LGD „Gorce-Pieniny". Pan Wojciech Jurkowski jako jeden z Beneficjentów poddziałania 19.2 zaprezentował  efekty zrealizowanych przez siebie projektów za pośrednictwem LGD „Gorce-Pieniny”. 

Konferencja była okazją do podzielenia się wiedzą  skupioną wokół  zagadnień związanych z aktywizacją mieszkańców  a także  do wymiany doświadczeń, poglądów i  nawiązania współpracy między  sąsiednimi stowarzyszeniami.
Autor: Krystyna Kubik
Zdjęcia: Arch. LGD
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij