Rafał Hagowski wygrał Konkurs Fotograficzny Jezioro Czorsztyńskie - piękne miejsca

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.11.10 22:07 / news / czytano 4135 / opinie 0

Dzisiaj, przy okazji charytatywnych rozgrywek piłkarskich w Niedzicy, wręczono nagrody za udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Stowarzyszenie ŚWIT.

W konkursie wzięło udział jedenastu uczniów szkół gimnazjalnych z terenu gmin Łapsze Niżne i Czorsztyn. Każdy mógł przysłać po dwa zdjęcia. Celem konkursu było promowanie regionu Jeziora Czorsztyńskiego, rozwijanie kreatywności fotograficznej, pobudzanie wyobraźni przestrzennej oraz wyłonienie 10 miejsc widokowych - 5 po stronie północnej Jeziora na terenie Gminy Czorsztyn oraz 5 po stronie południowej Jeziora na terenie Gminy Łapsze Niżne.

W skład jury oceniającego nadesłane prace weszli prezes Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. Grzegorz Podlewski, wójtowie gmin Łapsze Niżne Paweł Dziuban oraz Czorsztyn Tadeusz Wach.

Nagrody uczestnikom konkursu wręczali na hali sportowej w Niedzicy Prezes Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Turystycznych Regionu Jeziora Czorsztyńskiego ŚWIT Franciszek Górecki, Prezes Fundacji Wiatr-Woda Jan Tarasek oraz Skarbnik Gminy Łapsze Niżne Jacek Jachymiak.

- Główna nagroda, którą w tym konkursie jest tablet Samsung Galaxy Tab, wygrał Rafał Hagowski. Rafał przesłał zdjęcia pt. "Wspomnienie" i "Czar Zachodu" a wygrało to pierwsze. Serdecznie gratuluję i proszę o oklaski - prezentował zwycięzcę Jan Tarasek.

Zdjęcie, które wygrało prezentujemy poniżej. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Głównymi celami, dla których Stowarzyszenie ŚWIT zostało zarejestrowane, jest wspieranie rozwoju turystyki oraz kreowanie pozytywnego i atrakcyjnego wizerunku w regionie Jeziora Czorsztyńskiego. Inicjowanie, opiniowanie, wspieranie i wspomaganie tworzenia i realizacji planów rozwoju oraz modernizacji infrastruktury turystycznej tegoż regionu. Inicjowanie i stwarzanie działań społecznych i gospodarczych na rzecz wzrostu znaczenia turystyki w rozwoju regionu Jeziora Czorsztyńskiego. Wspieranie i ochrona interesów własnych członków działających w branży turystycznej oraz doskonalenie kadr w zakresie planowania i realizacji wspólnych przedsięwzięć turystycznych. Kreowanie nowych produktów turystycznych, prowadzenie informacji turystycznej oraz rozwijanie lokalnego systemu informacji. Propagowanie i podejmowanie działań zmierzających do ochrony środowiska naturalnego i kulturowego. Stowarzyszenie chce wspierać i nawiązywać współpracę z podmiotami zagranicznymi działającymi w obszarze turystyki. Zaangażować się w aktywizację i wspieranie udziału wolontariuszy we wszystkich realizowanych przedsięwzięciach i przeprowadzać badania marketingowe w zakresie turystyki oraz poddawać je analizie. 

Autor: CR
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij