Suszarka bębnowa – czy warto? (art. sponsorowany)

Fot. 2020.04.29 09:52 / news / czytano 194 / opinie 0

Choć suszarki bębnowe wciąż są sprzętami rzadko spotykanymi w polskich domach, wciąż możemy obserwować wzrost ich popularności.

Na przestrzeni ostatniej dekady sprzedaż tego typu sprzętów wzrosła aż o 80%. Przez lata wokół suszarek bębnowych narosło wiele mitów. Czy warto więc zainwestować w suszarkę?

Mity dotyczące suszarek bębnowych
 
Jednym z najpopularniejszych mitów o suszarkach jest to, że niszczą one delikatne tkaniny i zużywają dużo prądu. Często słyszy się też, że pranie wyjęte z suszarki bębnowej jest pogniecione i wymięte, a samo suszenie w automacie trwa bardzo długo. 
Jeżeli spojrzeć kilka lat wstecz, wiele z tych przekonań miało przełożenie na rzeczywistość. Jednak postęp technologiczny pozwolił na rozwój także w tej dziedzinie, a dzisiejsze urządzenia znacząco różnią się od tych sprzed 10 lat. Dowód? Linia suszarek PerfectCare szwedzkiej marki Electrolux! 

Zapomnij o mitach. Poznaj fakty! 

Nowoczesne suszarki bębnowe Electrolux są oszczędne i przyjazne dla środowiska. Suszarki PerfectCare wyróżniają najwyższe klasy energetyczne: A+, A++, A+++, które są dużo bardziej oszczędne niż suszarki z klasą B. Jak to jest możliwe?

System EcoFlow, czyli skuteczny i łatwy w czyszczeniu filtr, którego czterowarstwowa struktura i uszczelnienie gwarantują skuteczniejszy przepływ powietrza, a co za tym idzie – niższe zużycie energii. 
System OptiSense, czyli inteligentny system, który sam reguluje czas suszenia dzięki czujnikom wilgotności. Dzięki temu nie zużywamy więcej energii, niż to konieczne. Jest to również wyjątkowa oszczędność czasu!
Pompa ciepła HeatPump, która delikatnie i wydajnie suszy tkaniny w temperaturze dużo niższej niż tradycyjne suszarki, zużywając przy tym mniej energii i zapewniając ochronę nawet najdelikatniejszych tkanin. 
Również czasy, w których mechaniczne suszenie niszczyło i ścierało tkaniny, odeszły w zapomnienie. W nowoczesnych suszarkach Electrolux możemy suszyć nawet jedwab i wełnę, bez obaw o ich deformowanie czy kurczenie. Wszystko dzięki najnowszym technologiom CycloneCare i DalicateCare. 

CyclonCare zapewnia precyzyjne i równomierne suszenie dzięki specjalnemu przepływowi powietrza, co również niweluje zagniecenia. System DelicateCare natomiast umożliwia wybór programów dostosowanych do każdego rodzaju tkaniny. Dobiera nie tylko temperaturę, ale i ruchy bębna, dzięki czemu każda tkanina jest zadbana w odpowiedni sposób. 
Warto wspomnieć także o tym, że system suszenia wełny w suszarkach Electrolux PerfectCare został potwierdzony certyfikatem Woolmark, co oznacza gwarancję bezpiecznego suszenia nawet najbardziej delikatnych wełnianych tkanin. Dodatkowo, unikalny system kręcenia bębnem zastosowany w programie „Wełna” sprawia, że materiał nie jest narażony na uszkodzenia mechaniczne. System ten, dodatkowo zapewniając dokładne suszenie wełny, wyróżnia suszarki Electrolux na tle konkurencji. 

Zapomnij o rozwieszaniu prania! 

Każdy wie, z czym wiąże się rozwieszanie prania w domu, szczególnie przy małym metrażu. Zapomnij o tym! Decydując się na suszarkę bębnową, zyskujesz przestrzeń i uniezależniasz się od pogody – deszczu, zimna i słońca, które powoduje szybsze blaknięcie tkanin. Co więcej, suszarka bębnowa pozwoli Ci na oszczędność czasu, ponieważ pozostawi Ci o wiele mniej prasowania. Dzięki temu Ty będziesz miał więcej czasu dla rodziny, przyjaciół i samego siebie. Wciąż zastanawiasz się, czy warto kupić suszarkę bębnową?
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij