Wyróżnienie dla szkoły w Trybszu

Fot. Arch. UG Łapsze Niżne 2014.03.17 13:30 / news / czytano 1988 / opinie 0

Szkoła Podstawowa im. św. Elżbiety Węgierskiej w Trybszu została wyróżniona w Konkursie Ministra Edukacji Narodowej pn. "Mam 6 lat".

Konkurs skierowany był do rad rodziców przedszkoli i szkół oraz uczniów urodzonych w latach 2005, 2006 lub 2007, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat. Celem III edycji konkursu było promowanie i upowszechnienie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w celu zapewnienia dzieciom sześcioletnim przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz promowanie aktywnego stylu życia, bezpieczeństwa i zdrowia wśród najmłodszych.
 
Tym samym zauważone zostały działania szkoły, nie tylko na rzecz dzieci sześcioletnich, które do szkoły przyjmujemy od kilku lat, ale i dla wszystkich uczniów. W środę, 12 marca 2014 r. delegacja na czele z Panią Dyrektor Julią Miśkowicz oraz z przedstawicielkami Rady Rodziców, Paniami – Heleną Budz i Marią Budz oraz jednym z uczniów wcześniej rozpoczynających naukę w szkole- Bartkiem Budzem, uczestniczyła  w uroczystej Gali Małopolskego Kuratora Oświaty, podczas której zwycięskie szkoły zostały uhonorowane. 

Szkoła wysłała na konkurs prezentację multimedialną pt. „O tym, jak sześciolatki z Trybsza poszły do szkoły”, w której ukazano różnorakie działania placówki.
Źródło: UG Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij