Puchar dla Szczawnicy

Fot. Jacek Piotrowski 2014.04.03 17:23 / news / czytano 3793 / opinie 0

Szczawnicka młodzież była bezkonkurencyjna w „III Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły” w ramach projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Św. Kingi w Łącku.

W zawodach mogły brać udział reprezentacje uczniów klas I i II gimnazjum, a na boisku grało trzech chłopców i trzy dziewczęta (miksty). Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Gimnazjum w Szczawnicy, która wszystkie swoje mecze wygrała 2:0. Drugie miejsce zajęła drużyna z Kamienicy, trzecie z Gołkowic, czwarte z Łącka, a piąta była Tylmanowa.

Najlepszą zawodniczką wybrano Katarzynę Zachwieję ze Szczawnicy, która w nagrodę otrzymała „płonący tort”. Szczawnickie Gimnazjum reprezentowali: kapitan – Adrian Marciszewski, Katarzyna Zachwieja, Magdalena Ciesielka, Aleksandra Olszewska, Paulina Pawlik, Patrycja Dulak, Wiktor Czaja, Bartosz Kubik i Arkadiusz Kapłon.

Autor: Jacek Piotrowski
Zdjęcia: Jacek Piotrowski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij