Zapisy do 15 lipca - Kolejna edycja Gorce Ultra Trail

Fot. 2021.07.09 15:24 / news / czytano 1325 / opinie 0

22 dni pozostało do startu VI edycji Festiwalu Biegów Górskich Gorce Ultra-Trail.

Szykuje się kolejna edycja z pewnymi obostrzeniami, jednak pewne jest, że na GUT znajdziecie 5 tras od 12 po 102 km, wiele ścieżek w Gorcach gdzie zwykle trudno trafić, rewelacyjną atmosferę i doskonałe żywienie na punktach kontrolnych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Do tego potoki, polany, widoki, czasem słońce, czasem deszcz. I wszędzie życzliwi i uśmiechnięci wolontariusze.

Uczestnicy poprzednich edycji (oraz Ci którzy czytają regulamin) wiedzą, że w sobotę od rana startują dystanse ultra, czyli GUT 102, GUT 84 i GUT 48, a niedziela to czas dla szybkonogich. GUT 20 i GUT 12 pozwalają się rozpędzić.
Jak również relaksować się w niespiesznym przemierzaniu stoków Gorca.

Debiutanci w górach lubią te dystanse, ponieważ ... można się rozsmakować w górskim bieganiu. Profil trasy prosty, najpierw w górę, a potem w dół, do mety. Na koniec zakończenie i wręczenie medali dla najlepszych.
Atrakcji w Ochotnicy nie brakuje, więc zabierajcie rodziny i znajomych.
 
Więcej na stronie organizatora TUTAJ
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij