Turniej w tenisie stołowym z okazji 60-lecia klubu

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.04.26 10:15 / news / czytano 4123 / opinie 0

Indywidualny Turniej w Tenisie Stołowym dla szkół podstawowych z okazji obchodów 60-lecia SKS Sokolica w Krościenku n.D.

Spółdzielczy Klub Sportowy Sokolica Krościenko n.D wraz z Fundacją Dzieci Pienin zorganizowały w czwartek turniej w tenisie stołowym na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Krościenku n.D. Zawody były drugą imprezą w ramach obchodów 60-lecia klubu. Organizatorzy zaprosili młodzież z gmin regionu Pienin. Na turniej przyjechały szkoły z gminy Czorsztyn i Krościenko nad Dunajcem. Młodzież rywalizowała w dwóch grupach; chłopców i dziewcząt.

Wyniki w kategorii dziewcząt;

 1. Kołodziej Dominika - SP w Sromowcach Wyżnych
 2. Bańkosz Kinga - SP w Sromowcach Wyżnych
 3. Królczyk Dominika - SP w Grywałdzie
 4. Przytyk Anna - SP w Grywałdzie
 5. Skubisz Aleksandra - SP w Krościenku n.D
 6. Komorek Justyna - SP w Krościenku n.D
 7. Kurpiel Gabriela - SP w Kluszkowcach
 8. Knurowska Martyna - SP w Kluszkowcach 

Wyniki w kategorii chłopców;

 1. Świątkowski Paweł - SP w Kluszkowcach
 2. Hagowski Rafał - SP w Kluszkowcach
 3. Knutelski Błażej - SP w Grywałdzie
 4. Janczy Tomasz - SP w Sromowcach Wyżnych
 5. Trybała Piotr - SP w Krościenku n.D
 6. Oleś Dawid - SP w Krościenku n.D
 7. Bąk Piotr - SP w Grywałdzie
 8. Kowalczyk Robert - SP w Sromowcach Wyżnych

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, za miejsca od 1 do 3 puchary, a za miejsca od 1 do 4 nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz drożdżówkę z ciepłą herbatą. Nagrody wręczali Wójt Gminy Krościenko n.D Stanisław Gawęda, Prezes Fundacji Dzieci Pienin Ryszard Wojtarowicz i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Krościenku n.D Małgorzata Koterba.

- W imieniu organizatorów dziękuję  uczestnikom za odpowiedź na nasze zaproszenie. Pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Krościenku n.D za udostępnienie sali gimnastycznej i stołów do tenisa stołowego oraz dyrektorom; Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum w Krościenku n.D, Gimnazjum i Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawnicy za wypożyczenie potrzebnego sprzętu sportowego. Dziękuję opiekunom zawodników za pomoc w przeprowadzeniu turnieju - powiedział na zakończenie Wojtarowicz i zaprosił na kolejne imprezy, które będą organizowane w ramach obchodów 60-lecia Sokolicy.

- Dziękuję wszystkim organizatorom i uczestnikom turnieju. Musimy się zastanowić czy nie stworzyć przy Spółdzielczym Klubie Sportowym Sokolica sekcji tenisa stołowego. To piękny sport bez kontuzji można powiedzieć. Jeszcze raz dziękuję organizatorom zawodów - dodał Gawęda.

Autor: CR
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij