Nowy Rok w Szczawnicy i Krościenku

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.01.01 18:42 / news / czytano 2099 / opinie 0

Na zabawie sylwestrowej pod gołym niebem bawili się w Szczawnicy licznie przybyli goście i mieszkańcy. Krościenko także zaprosiło do zabawy w Amfiteatrze pod Wierzbą.

Szczawnicka publiczność w tym roku bawiła się na placu przy dolnej stacji Kolei Linowej „Palenica” w rytm folkowych przebojów góralskiej kapeli „Ciupaga”, finalisty „Mam Talent” 2016. Zanim jednak doszło do koncertu gwoździa programu, przybywających tłumnie pod kolejkę imprezowiczów rozbawiła i roztańczyła dwójka dj-ów: DJ Blue Note i DJ Kudłaty Sound System.
Koncert "Ciupagi" rozpoczął się punktualnie o 22.30 i zaczęło się. Estradę opanował góralski żywioł, taneczna i skoczna muzyka o bogatym, regionalnym instrumentarium, tworzona przez grupę przyjaciół z Łącka. Ze sceny szedł dym, płyty zespołu fruwały w powietrzu, a ponad 2 tysięczna publiczność śpiewała wraz z wykonawcami i skakała w rytm znanych hitów!
O godzinie 00: 00, po wspólnym odśpiewaniu 100. Lat za pomyślność Nowego 2018 Roku i zrobieniu selfie, wystrzeliły sztuczne ognie, we wspaniałym, widowiskowym pokazie na tle muzyki. Komu jeszcze było mało atrakcji, do godziny 1:00 mógł bawić się wraz z DJ-ami! Organizatorem Sylwestra pod Gwiazdami, jak co roku, było Miasto i Gmina Szczawnica poprzez Miejski Ośrodek Kultury.
W Krościenku od godziny 22.00 brzmiały gorące hity minionego roku, przed północą na scenie wystąpiła krościenczanka Milena Walosik ze własnym repertuarem przygotowanym na tę ostatnią noc w roku. O północy życzenia noworoczne złożył wójt gminy, organizator zabawy.
Źródło: FB burmistrza Niezgody
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij