Policja podsumowała akcję „Alkohol i Narkotyki”

Fot. 2016.06.13 09:37 / news / czytano 1729 / opinie 0

W ramach akcji funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego nowotarskiej komendy przebadali 1543 kierujących. Ujawniono tylko 2 nietrzeźwych kierujących pojazdami w stanie po użyciu alkoholu.       


W dniu 12 czerwca 2016 roku na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu została przeprowadzona akcja pod kryptonimem  „Alkohol i Narkotyki”. Akcja ta skierowana była przede wszystkim w stosunku do kierowców nie tylko pojazdów mechanicznych, ale również do rowerzystów i innych uczestników ruchu. Celem akcji jest badanie kierowców pod katem jazdy pod wpływem alkoholu i eliminowanie nietrzeźwych jako potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij