Tylmanowa - oficjalny komunikat policji w sprawie potrącenia kobiety i dwójki dzieci na pasach

Fot. Czytelnik, Arch. KPP w Nowym Targu 2016.10.03 09:53 / news / czytano 9331 / opinie 4

W niedzielę 2 października 20 - letni motocyklista potrącił kobietę z dwójką małych dzieci na przejściu dla pieszych w Tylmanowej.

Do zdarzenia doszło w dniu 2 października 2016 roku o godzinie 16:30 w Tylmanowej, gdzie kierujący motocyklem marki Kawasaki 20 letni mieszkaniec Rzepiennika Suchego wykonując manewr wyprzedzania ciągu pojazdów przekroczył podwójną linię ciągłą i potrącił przechodzące przez przejście dla pieszych 27 letnią mieszkankę Tylmanowej wraz z dwójką małoletnich sióstr w wieku 7 i 12 lat mieszkanki również Tylmanowej.

W wyniku zdarzenia piesze zostały przewiezione do szpitala, gdzie pozostały na leczeniu. Kierujący motocyklem jak i jego pasażerka 19 letnia mieszkanka Rzepiennika Biskupiego, również zostali przewiezieni do szpitala gdzie po zaopatrzeniu medycznym opuścili szpital.

- W wyniku potrącenia 27 latka odniosła obrażenia w postaci uraz głowy oraz krwawienia wewnątrz czaszkowego, 7 latka – złamanie otwarte lewej kości podudzia, wybite zęby, wstrząśnienie mózgu i ogólne potłuczenia, a jej 12 siostra  posiada uraz głowy i klatki piersiowej oraz ogólne potłuczenia. Kierujący motocyklem był trzeźwy - informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Czytelnik, Arch. KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

KibolLuban2016.10.03 21:10
da paki z dziadem i niech płaci do końca życia odszkodowanie no i po prawku na zawsze bo olej w glowie zamiast mózgu...
arnolt2016.10.03 19:10
czy kierujacy jest na wolnosci i jaka kara przewiduje kodeks drogowy za popelniony czyn?
Teo2016.10.03 15:10
Szczere wyrazy współczucia dla Pań i szybkiego powrotu do zdrowia! Niech to zdarzenie będzie przestrogą dla nastoletnich "kogutów" z buzującym testo.
Wojtek2016.10.03 14:10
Mam nadzieję, że sprawca zdarzenia poniesie konsekwencje adekwatne do wagi sprawy
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij