Kwiaty i greckie pejzaże Anny Malinowskiej

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2016.10.13 20:40 / news / czytano 2302 / opinie 0

W krościeńskiej galerii po raz kolejny można zobaczyć prace artystki ze Szczawnicy - Pani Anny Malinowskiej. Choć jej ulubionym motywem są kwiaty to pośród nich znajdziemy "kawałek Grecji".

Wystawa zorganizowana przez Stowarzyszenie Artystów Pienińskich to nie pierwsza ekspozycja Pani Anny. Każda z wystaw zachwyca autentycznością i różnorodnością barw. Obrazy, które znajdują się Restauracji "Klasyczna" Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek, to nowe odkrycia z twórczości.

Anna Malinowska jest absolwentką filologii polskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studiów Licencjackich na ATH w Bielsku Białej, kierunek filologia angielska. Jej twórczość to malarstwo olejne, wykonywane głównie szpachlą. Tematem jej prac są przeważnie kwiaty, martwa natura, pejzaż, architektura i portret.
 
Zapraszamy do 5 listopada, do obejrzenia wystawy.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij